speelschema KNVB Schoolvoetbal Amsterdam 2024

Woensdag 15 mei is Amsterdamse Finale bij DCG

woensdag 15 mei 2024
Start om 15:00 uur
00
dagen
00
uren
00
minuten
00
seconden

Het toernooi is onderweg, het speelschema voor de grote Amsterdamse Finale wordt snel gemaakt.  Scrol straks naar beneden en klik op jouw poule. Voor het schema, de uitslagen en de stand van jouw poule(s)

Jongens/Mix groep 7/8

Kijk lager op deze pagina om het programma, de uitslagen en standen terug te lezen

Jongens/Mix groep 5/6

Kijk lager op deze pagina om het programma, de uitslagen en standen terug te lezen

Meiden groep 7/8


Kijk lager op deze pagina om het programma, de uitslagen en standen terug te lezen

Meisjes groep 5/6


Kijk lager op deze pagina om het programma, de uitslagen en standen terug te lezen

Speelschema Meisjes groep 5/6 

Klik hieronder op de Poules en ga rechtstreeks naar de juiste poule met het speelschema en de uitslagen + standen.


Kwartfinales op woensdag 17 april 2024 zijn gespeeld. Uitslagen staan erin. de nummers 1 en 2 gaan door naar de Finale op woensdag 15 mei 2024.

Poule A meiden groep 5-6 DCG 
Poule B meiden groep 5-6 Zuidoost United

Oude poules van de voorrondes: Winnaars door naar de kwartfinales op 17 maart, Beste Nummers 2 staan ook vermeld.


Poule A meisjes 5-6 TOB
Speelschema poule A online in de Toernooigenerator
MKC Zeeburgereiland, winnaar Poule A

Poule B meisjes 5-6 DCG

Speelschema poule B online in de Toernooigenerator
Tweede Openluchtschool, winnaar   poule B
2e nummer 2 = Catamaran Bentinckstraat (9 punten en doelsaldo +4) en door naar de Kwartfinale

Poule C meisjes 5-6 DCG
Speelschema poule C online in de Toernooigenerator
Kleine Nicolaas, winnaar poule C
Beste nummer 2 en door naar de Kwartfinale = 6e Montessori Anne Frank (9 punten en doelsaldo +7)

Poule D meisjes 5-6 DCG let op nieuw schema

Speelschema poule D online in de Toernooigenerator
Joop en Willy Westerweel, winnaar poule D 


Speelschema Meisjes groep 7/8

Klik hieronder op de Poules en ga rechtstreeks naar de juiste poule met het speelschema en de uitslagen + standen.


Kwartfinales op woensdag 17 april 2024 zijn gespeeld, de uitslagen staan erin, alleen de nummers 1 gaan door naar de Finale op woensdag 15 mei 2024.

Poule A meiden groep 7-8 DCG

Poule B meiden groep 7-8 DCG
Poule C meiden groep 7-8 TOB
Poule D meiden groep 7-8 DCG 


Oude voorrondes: Winnaars door naar de kwartfinales op 17 maart, Beste Nummers 2 staan ook vermeld.

Poule A meiden 7-8 DCG
De Zevensprong, winnaar poule A
De Mijlpaal, beste nummer 2 met 9 punten en doelsaldo +10, door naar de kwartfinales.

Poule B meiden 7-8 DCG
Slotermeerschool, winnaar poule B

Poule C meiden 7-8 DCG
Basisschool Annie M.G. Schmidt 1, winnaar poule A

Poule D meiden 7-8 DCG
Basisschool Annie M.G. Schmidt 2, winnaar poule B

Poule E meiden 7-8 DCG
De Huibersschool, winnaar poule E

Poule F meiden 7-8 Zuidoost United
Lidwinaschool, winnaar poule F

Poule G meiden 7-8 TOB
Laterna Magica, winnaar Poule G
Willemsparkschool 2, nummer 2 poule G en door naar de Kwartfinales

Poule H meiden 7-8 TOB
Piet Hein 2, winnaar poule H
De Achthoek, nummer 2 poule H en door naar de kwartfinales

Poule J meiden 7-8 TOB
OBS Aldoende, winnaar poule J
Sint Jozefschool 1, nummer 2 poule J en door naar de kwartfinales

Poule Z meiden 7-8 TOB
OBS de Weidevogel, winnaar poule Z


Speelschema Jongens/mix groep 5/6 

 

Klik hieronder op de Poules en ga rechtstreeks naar de juiste poule met het speelschema en de uitslagen + standen.


Kwartfinales op woensdag 17 april 2024 zijn gespeeld, de uitslagen staan erin, alleen de nummers 1 gaan door naar de Finale op woensdag 15 mei 2024.

Poule A jongens groep 5-6 Zuidoost United
Poule B jongens groep 5-6 TOB
Poule C jongens groep 5-6 DCG
Poule D jongens groep 5-6 DCG 


Voorrondes 6, 13, 20 en 27 maart 2024:

Poule A jongens 5-6 TOB
De Achthoek 1, winnaar poule A

Poule B jongens 5-6 TOB
Daltonschool de Meer, winnaar poule B
Poule C jongens 5-6 Zuidoost United
Basisschool Onze Wereld, winnaar poule C
Poule D jongens 5-6 Zuidoost United
MKC Zeeburgereiland, winnaar poule D
Poule E jongens 5-6 TOB
De Capelle, winnaar poule E
Poule F jongens 5-6 DCG 
De Nautilus, winnaar poule F
Poule G jongens 5-6 DCG
St. Jozef 1, winnaar poule G  
Poule H jongens 5-6 DCG
De Notenkraker, winnaar poule H
Poule J jongens 5-6 DCG
De Zevensprong 1, winnaar poule J
Poule K jongens 5-6 DCG
Oranje Nassauschool 2, winnaar poule K
Poule L jongens 5-6 DCG
Het Bovenland 1, winnaar poule L
Poule M jongens 5-6 DCG
Cornelis Vrijschool 1, winnaar poule M  
Poule N jongens 5-6 DCG
Sint Jozef 2, winnaar Poule N
Poule O jongens 5-6 DCG
3e Dalton 1, winnaar poule O
Poule P jongens 5-6  DCG
De Mijlpaal 3, winnaar poule P
Poule Q jongens 5-6 DCG
De Mijlpaal 4, winnaar poule Q
Poule R jongens 5-6 TOS Actief
De Indische Buurt School 2, winnaar poule R
Poule S jongens 5-6 TOS Actief
Piet Hein 2, winnaar poule S
Poule T jongens 5-6 TOB
6e Montessori Anne Frank, winnaar poule T


Speelschema Jongens/Mix groep 7/8 

Klik hieronder op de Poules en ga rechtstreeks naar de juiste poule met het speelschema en de uitslagen + standen.


Kwartfinales op woensdag 17 april 2024 zijn gespeeld, alle uitslagen staan erin. Alle nummers 1 gaan door naar de Amsterdamse Finale op woensdag 15 mei.

Poule A jongens/mix groep 7/8 Zuidoost United
Poule B jongens/mix groep 7/8 DCG
Poule C jongens/mix groep 7/8 TOB
Poule D jongens/mix groep 7/8 Zuidoost United
Poule E jongens/mix groep 7/8 DCG
Poule F jongens/mix groep 7/8 TOB
Poule G jongens/mix groep 7/8 DCG
Poule H jongens/mix groep 7/8 DCG  


Voorrondes 6, 13, 20 en 27 maart 2024:

Poule A jongens/mix groep 7-8 DCG
  De Zevensprong 1, winnaar poule A
Poule B jongens/mix groep 7-8 DCG
  De Mijlpaal 2, winnaar poule B
Poule C jongens/mix groep 7-8 Zuidoost United
 Peetersschool 1, winnaar poule C
Poule D jongens/mix groep 7-8 Zuidoost United
   De Kraal, winnaar poule D
Poule E jongens/mix groep 7-8 TOS Actief
  WSV 3, winnaar poule E
Poule F jongens/mix groep 7-8 Zuidoost United
  De Tamboerijn, winnaar poule F,
Poule G jongens/mix groep 7-8 Zuidoost United
  Crescendoschool, winnaar poule G
Poule H jongens/mix groep 7-8 TOS Actief
  MKC Zeeburgereiland 2, winnaar poule H
Poule J jongens/mix groep 7-8 Zuidoost United
  De WSV 1, winnaar poule J
Poule K jongens/mix groep 7-8 Zuidoost United
  De WSV 2, winnaar poule K
Poule L jongens/mix groep 7-8 TOB
  Laterna Magica, winnaar poule L
Poule M jongens/mix groep 7-8 TOB
  DKC de IJsbreker 2, winnaar poule M
Poule N jongens/mix groep 7-8 TOB
 De Buikslotermeer, winnaar poule N
Poule O jongens/mix groep 7-8 TOB
   De Biënkorf 2, winnaar poule O
Poule R jongens/mix groep 7-8 DCG
 El Kadisia 1, winnaar poule R
Poule S jongens/mix groep 7-8 DCG
   Goeman Borgesiusschool, winnaar poule S
Poule T jongens/mix groep 7-8 DCG
 Huizingaschool 1, winnaar poule T
Poule U jongens/mix groep 7-8 DCG
  Pro Regeschool 2, winnaar poule U
Poule V jongens/mix groep 7-8 DCG
  De Bron 1, winnaar poule V
Poule W jongens/mix groep 7-8  DCG
   OBS de Globe, Winnaar Poule W
Poule X jongens/mix groep 7-8 DCG
   Joop en Willy Westerweel, winnaar poule X
Poule Y jongens/mix groep 7-8 DCG
  Annie M.G. Schmidt, winnaar Poule Y
Poule Z jongens/mix groep 7-8 DCG
  2e Montessori het Winterkoninkje 1, Winnaar poule Z
Poule AA jongens/mix groep 7-8 Zuidoost United
  Willemsparkschool 1, winnaar poule AA
Poule BB jongens/mix groep 7-8 Zuidoost United 
 2e Dalton Pieter Bakkum 1, winnaar poule BB
Poule CC jongens/mix groep 7-8 Zuidoost United
   6e Montessori Anne Frank 1, winnaar poule CC
Poule DD jongens/mix groep 7-8  Zuidoost United
  Buitenveldertse Montessori, winnaar poule DD
Poule EE jongens/mix groep 7-8 Zuidoost United
 BS Onze Wereld, winnaar poule EE
Poule FF jongens/mix groep 7-8 Zuidoost United
  Merkelbachschool 2, winnaar poule FF
Poule XX jongens/mix groep 7-8 TOB
Boekmanschool, winnaar poule XX
Poule YY jongens/mix groep 7-8 TOB
Piet Hein 2, winnaar poule YY
Poule ZZ jongens/mix groep 7-8 TOB
Piet Hein 3, winnaar poule ZZ


Algemeen informatie KNVB Schoolvoetbal Amsterdam 2024

De commissie schoolvoetbal probeert het zo in te delen dat elk team minimaal 4 wedstrijden speelt verdeeld over 2 speeldagen. De wedstrijden duren 20 minuten en er hoeft niet van kant gewisseld te worden (mits de omstandigheden hierom vragen). 

Een wedstrijd staat onder leiding van een spelleider, de wordt verzorgd door het "thuis" spelende team. Let op: Spelleiders zijn geen scheidsrechters!


De winnaars van de poule wedstrijden gaan door naar de kwartfinales op woensdag 17 april, (hier stond voorheen 10 april, maar op 10 april is het Suikerfeest. Daarom is besloten om de kwartfinaledag naar 17 april te verschuiven)


De winnaars van de kwartfinales spelen op woensdag 15 mei de Amsterdamse Regio Finale van de KNVB.


De Amsterdamse kampioenen stromen daarna direct in bij de Districtsfinale van de KNVB eind mei


Inschrijven kon tot en met vrijdag 2 februari 2024. In totaal zijn er 328 teams ingeschreven.

Snelle informatie

Alle voorrondes op de woensdagen in maart
Kwartfinales op woensdag 17 april
Amsterdamse en tevens Regiofinale KNVB op woensdag 15 mei 2023

Minimaal 2 speeldagen per team

3 april inhaalmogelijkheden bij afgelastingen